De Help Desk punt NL
Kennisbank
De Helpdesk > De Helpdesk > Kennisbank

TP-Link TL-SG3109

Oplossing

TP-Link TL-SG3109

Draaien hier al 2 sinds 2011 24/7 probleemloos, komen gelijk op na stroomstoring e.d. Ook bij hogere temperaturen geen problemen, en stil zonder fans! Snelle doorvoer van data. Kwaliteit behuizing is ook goed. Goede en duidelijke software interface, geleverd met rackoren, seriele interface kabel. Prima product.

Fanless dus erg stil, gemiddelde temperatuur rond de 30 graden celcius.

 

SOFTWARE FEATURES
VLAN 802.1Q Tag-VLAN, GARP/GVRP
Management Telnet, CLI/Console, SSH v1/v2,
Web (Http/Https), SSL, SNMP v1/v2c/v3
SNMP MIB-II, Ethernet-like MIB and Bridge MIB
RMON statistics, history, alarm and event group
Basic Function MAC Address Auto-Learning and Auto-aging,
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast),
Port Mirroring, IGMP Snooping
VPN Pass-Through PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head)
Access Control Based on Port, Based on MAC, Based on IP,
Based on VLAN, Based on LAG,
Firewall Security Port Security, Static MAC Address Binding,
802.1x port based Access Control,
RADIUS, TACACS+
Transfer Method Store-and-Forward
Priority Port based Priority,
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues,
IP DSCP based Priority
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
Spanning Tree IEEE 802.1d Spanning Tree,
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree,
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, BPDU Filtering,
System Function Fixed IP Address Setting, VCT (visual cable test )
System Log, Port Flow Statistics, TFTP Upgrade

 

OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Router, Power Cord, CD-ROM, RJ-15 Ethernet Cable, Rackmount Kit, User's Guide, Warranty Card
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
Interface 8 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX), 1 Gigabit SFP port
1 Console Port (RS232 DB9 Male)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000 Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
External Power Supply Input: 220~240VAC, 50/60Hz Output: 3.3VDC/3.0A
Mac Address Table 8K
Switching Capacity 18Gbps

TL-SM311LM

In combinatie met de TL-SM311M module een razendsnelle overdracht over glas mogelijk: De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches.

Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN.

De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.

 

 

 


 

Downloads voor de TL-SG3109 V1

Product Overview
Manual
 
Was dit artikel bruikbaar? ja / nee
Gerelateerde artikelen HP ProCurve Switch 1800-8G
HP Procurve 5120-24G-PoE+ EI Switch
SFP over RJ45 via CAT5e
3com baseline switch 2924sfp plus
HP Procurve V1810-24G Switch
LanTopoLog
MikroTik RouterBoard 1100AHx2 with 1U rackmount case
MikroTik RouterBoard 1100Hx2 with 1U rackmount case
Synology RackStation RS214
Barracuda Load Balancer 340
Artikel details
Artikel ID: 563
Categorie: Switch
Zoekwoorden TP-Link, TL-SG3109, switch, managed, gigabit, serieel, MiniGBIC, Module, TL-SM311LM, fiber, glas, glasvezel, LAN, netwerk, SFP, RJ45, CAT5e, CAT6, CAT6a, CAT7, 1.25G, Transceivers, cat5, cat5e, rj45, poort, full, duplex, snel, fast, ethernet, tp-link, lan, port, koper, ieee, 802.3, 802.3ab, bi-directional, data, link, utp
Datum toegevoegd: 16-Sep-2015 03:20:08
Aantal bekeken: 3184
Beoordeling (Stemmen): Artikel beoordeeld 5.0/5.0 (1259)

 
« Ga terug